World Class

World Class barmenų čempionatas – vienas didžiausių prestižinių kokteilių ruošimo čempionatų pasaulyje. Šiame tarptautiniame renginyje, kuris vyksta jau nuo 2009 m., susitinka patys geriausi pasaulio barmenai.

Pagrindinis World Class čempionato tikslas – plėtoti gėrimų kultūrą visame pasaulyje, didinti kokteilių ruošimo vertę, skatinti vartotojus kelti didesnius reikalavimus savo gėrimams ir reikalauti aukščiausios klasės patirties iš barmenų.

World Class šiuo metu rengia savo mokymų programas daugiau nei 60-tyje šalių, apjungdama 250 000 barmenų. Dalyvaudami šiose specialiose programose jie semiasi patirties, įkvėpimo ir naujų žinių. World Class geriausio metų barmeno čempionatas sutelkia geriausius baro virtuozus iš viso pasaulio. Čempionato metu jo dalyviai demonstruoja meistriškumą, sugebėjimus ir aistrą savo profesijai, o vienas jų gauna garbingą geriausio pasaulyje barmeno titulą.

Mantas Ruzveltas, World Class Lithuania ambasadorius, tikisi, kad šis konkursas padės geriau pažinti gėrimų kultūrą, jų gamybos paslaptis ir subtilybes. Kiekvienas čempionate dalyvaujantis barmenas patobulins savo praktines ir teorines žinias, kurias  perduos mūsų Lietuvos barų mylėtojams.

WORLD CLASS AMBASADORIUS LIETUVOJE – MANTAS RUZVELTAS

Mantas Ruzveltas jau daugiau nei dešimt metų dirbo Londone tokiuose restoranuose kaip „Sketch London“, „Mayfair“ baras, „Palm beach“ kazino. „Labai džiaugiuosi galėjęs įgyti daug naujos patirties ir pasidalinti žiniomis grįžęs į Lietuvą“, – teigia jis.

 

world_class_ba

Čempionato taisyklės:

  • Tik geriausi ir aktyviausi Lietuvos barmenai gali dalyvauti World Class Lithuania etapuose. Dalyviai turės sudalyvauti keturiuose skirtinguose seminaruose. Konkurso dalyviai turi paruošti ir pristatyti tematinius namų darbus po kiekvienos užduoties išpildymo.
  • Dalyviai taip pat turi sukurti specialų meniu – firminius savo kokteilius, kurie turi būti reprezentuojami bare ar restorane, kuriame barmenas dirba.
  • Barmenai renka taškus už kiekvieną seminarą ir atliktus namų darbus. Barmenai, surinkę daugiausiai taškų, dalyvauja Lietuvos finale, tuomet World Class Baltic finale ir laimėtojas atstovauja pabaltijo šalis pasauliniame World Class barmenų čempionate.

Daugiau informacijos apie World Class:
https://www.facebook.com/WorldClassLithuania/

class1

Visos teisės saugomos. Prike Lietuva 2017